Kullanım Şartları (TR)

ŞARTLAR İÇİN ANLAŞMA

Bu Kullanım Koşulları, gelsonluz.com web sitesine ve diğer herhangi bir medya formuna erişiminiz ve kullanımınızla ilgili olarak, kişisel olarak veya bir tüzel kişi ("siz") ve gelsonluz.com arasında yapılan yasal olarak bağlayıcı bir anlaşmayı teşkil eder. , medya kanalı, mobil web sitesi veya mobil uygulama ile ilgili, bağlantılı veya başka şekilde bağlantılı (topluca “Site”). Brezilya'da kayıtlıyız. Siteye erişerek, bu Kullanım Koşullarının tümünü okuduğunuzu, anladığınızı ve bunlara bağlı kalmayı kabul ettiğinizi kabul etmektesiniz. BU KULLANIM KOŞULLARININ TÜMÜNÜ KABUL ETMİYORSANIZ, SİTENİ KULLANMANIZ AÇIKÇA YASAKTIR VE DERHAL KULLANIMI DURDURMANIZ GEREKİR.

Zaman zaman Sitede yayınlanabilecek ek şartlar ve koşullar veya belgeler, burada açıkça referans olarak dahil edilmiştir. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, zaman zaman bu Kullanım Koşullarında değişiklik veya modifikasyon yapma hakkını saklı tutarız. Bu Kullanım Koşullarının "Bu kullanım koşullarının son güncellemesi" tarihini güncelleyerek herhangi bir değişiklik hakkında sizi uyaracağız ve bu tür her bir değişiklikle ilgili özel bildirim alma hakkından feragat ediyorsunuz. Hangi Koşulların geçerli olduğunu anlamak için Sitemizi her kullandığınızda lütfen geçerli Koşulları kontrol ettiğinizden emin olun. Söz konusu revize Kullanım Koşullarının yayınlandığı tarihten sonra Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde, revize edilmiş Kullanım Koşullarındaki değişikliklere tabi olacaksınız ve bu değişikliklerden haberdar olduğunuz ve kabul ettiğiniz kabul edileceksiniz.

Sitede sağlanan bilgiler, dağıtımın veya kullanımın yasalara veya düzenlemelere aykırı olacağı veya bizi bu yargı veya ülkede herhangi bir kayıt şartına tabi tutacak herhangi bir yargı yetkisi veya ülkedeki herhangi bir kişi veya kuruluşa dağıtılması veya kullanılması amaçlanmamıştır. . Buna göre, Siteye başka konumlardan erişmeyi seçen kişiler bunu kendi inisiyatifleriyle yaparlar ve yerel yasaların geçerli olduğu durumlarda ve ölçüde yerel yasalara uymaktan münhasıran sorumludurlar.

Site, sektöre özel düzenlemelere uyacak şekilde tasarlanmamıştır, bu nedenle etkileşimleriniz bu tür yasalara tabi olacaksa, bu Siteyi kullanamazsınız.

Site, en az 18 yaşında olan kullanıcılara yöneliktir. 18 yaşından küçüklerin Siteyi kullanmasına veya siteye üye olmasına izin verilmemektedir.

FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

Aksi belirtilmedikçe, Site bizim mülkiyetimizdedir ve Sitedeki tüm kaynak kodu, veritabanları, işlevsellik, yazılım, web sitesi tasarımları, ses, video, metin, fotoğraf ve grafikler (topluca “İçerik”) ve ticari markalar, hizmettir. Burada yer alan markalar ve logolar (“Markalar”) bize aittir veya bizim tarafımızdan kontrol edilir veya bize lisanslanır ve telif hakkı ve ticari marka yasaları ve Amerika Birleşik Devletleri'nin diğer çeşitli fikri mülkiyet hakları ve haksız rekabet yasaları, uluslararası telif hakkı yasaları, ve uluslararası sözleşmeler. İçerik ve İşaretler, Sitede “OLDUĞU GİBİ” yalnızca bilginiz ve kişisel kullanımınız için sağlanmaktadır. Bu Kullanım Koşullarında açıkça belirtilenler dışında, Sitenin hiçbir bölümü ve hiçbir İçerik veya İşaret kopyalanamaz, çoğaltılamaz, birleştirilemez, yeniden yayınlanamaz, yüklenemez, yayınlanamaz, herkese açık olarak görüntülenemez, kodlanamaz,

Siteyi kullanmaya uygun olmanız koşuluyla, Siteye erişmeniz ve Siteyi kullanmanız ve uygun şekilde erişim kazandığınız İçeriğin herhangi bir bölümünün bir kopyasını yalnızca kişisel, ticari olmayan amaçlarla indirmeniz veya yazdırmanız için size sınırlı bir lisans verilir. Kullanmak. Sitede, İçerikte ve İşaretlerde size açıkça verilmeyen tüm hakları saklı tutuyoruz.

KULLANICI TEMSİLLERİ

Siteyi kullanarak şunları beyan ve taahhüt etmektesiniz: (1) yasal kapasiteye sahip olduğunuzu ve bu Kullanım Koşullarına uymayı kabul ettiğinizi; (2) ikamet ettiğiniz yargı bölgesinde reşit değilseniz; (3) Siteyi herhangi bir yasa dışı veya yetkisiz amaç için kullanmayacaksınız; ve (4) Siteyi kullanımınız herhangi bir geçerli yasa veya düzenlemeyi ihlal etmeyecektir.

Gerçek olmayan, yanlış, güncel olmayan veya eksik herhangi bir bilgi verirseniz, hesabınızı askıya alma veya feshetme ve Sitenin (veya herhangi bir bölümünün) mevcut veya gelecekteki tüm kullanımını reddetme hakkımız vardır.

YASAK FAALİYETLER

Siteyi kullanıma sunduğumuz amaç dışında herhangi bir amaçla Siteye erişemez veya Siteyi kullanamazsınız. Site, tarafımızca özel olarak onaylananlar veya onaylananlar dışında herhangi bir ticari girişimle bağlantılı olarak kullanılamaz.

Sitenin bir kullanıcısı olarak şunları yapmamayı kabul edersiniz:

Sitenin ön ucunun kapsamı dışındaki içeriği arayın (İçerik boyunca menüler ve bağlantılar tarafından sağlanır). Not: Bu sitede, genel kullanıma hazır olmayan araçlar, hesap makineleri, bitmemiş makaleler, taslaklar veya taslaklar bulunabilir. Bu içeriğe geçici olarak erişilebilir, ancak sitenin ön ucunda genel kullanım için yayınlanmazlar.

Özellikle kullanıcı şifreleri gibi hassas hesap bilgilerini öğrenmeye yönelik herhangi bir girişimde bizi ve diğer kullanıcıları kandırmak, dolandırmak veya yanlış yönlendirmek.

Herhangi bir İçeriğin kullanımını veya kopyalanmasını engelleyen veya kısıtlayan veya Sitenin ve/veya burada yer alan İçeriğin kullanımına sınırlamalar getiren özellikler de dahil olmak üzere, Sitenin güvenlikle ilgili özelliklerini atlatmak, devre dışı bırakmak veya başka bir şekilde müdahale etmek.

Bize göre bizi ve/veya Siteyi kötülemek, lekelemek veya başka şekilde zarar vermek.

Başka bir kişiyi taciz etmek, kötüye kullanmak veya zarar vermek için Siteden elde edilen herhangi bir bilgiyi kullanın.

Destek hizmetlerimizi uygunsuz şekilde kullanın veya yanlış suistimal veya suistimal raporları gönderin.

Siteyi yürürlükteki yasalara veya düzenlemelere aykırı bir şekilde kullanın.

Siteyi yetkisiz olarak çerçevelemek veya Siteye bağlantı vermek.

Virüsleri, Truva atlarını veya aşırı büyük harf kullanımı ve istenmeyen posta (sürekli tekrarlanan metin gönderme) dahil olmak üzere, herhangi bir tarafın Siteyi kesintisiz olarak kullanmasına ve Siteden yararlanmasına engel olan diğer materyalleri yüklemek veya iletmek (veya yüklemeye veya aktarmaya çalışmak) veya Sitenin kullanımını, özelliklerini, işlevlerini, işleyişini veya bakımını değiştirir, bozar, bozar, değiştirir veya müdahale eder.

Herhangi bir İçerikten telif hakkı veya diğer mülkiyet hakları bildirimini silin.

Başka bir kullanıcının veya kişinin kimliğine bürünmeye veya başka bir kullanıcının kullanıcı adını kullanmaya çalışmak.

Net grafik değişim biçimleri ("gif'ler"), 1×1 pikseller, web hataları, çerezler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, pasif veya aktif bir bilgi toplama veya iletim mekanizması işlevi gören herhangi bir materyali yükleyin veya iletin (veya yüklemeye veya iletmeye çalışın). Veya diğer benzer cihazlar (bazen "casus yazılım" veya "pasif toplama mekanizmaları" veya "pcms" olarak anılır).

Siteye veya Siteye bağlı ağlara veya hizmetlere müdahale etmek, bozmak veya gereksiz bir yük oluşturmak.

Sitenin herhangi bir bölümünü size sağlamakla meşgul olan çalışanlarımızı veya aracılarımızı taciz etmek, kızdırmak, korkutmak veya tehdit etmek.

Siteye veya Sitenin herhangi bir bölümüne erişimi engellemek veya kısıtlamak için tasarlanmış Sitenin herhangi bir önlemini atlamaya çalışmak.

Flash, PHP, HTML, JavaScript veya diğer kodlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Sitenin yazılımını kopyalayın veya uyarlayın.

Yürürlükteki yasaların izin verdiği durumlar dışında, Sitenin bir bölümünü oluşturan veya herhangi bir şekilde oluşturan yazılımlardan herhangi birini deşifre etmeyin, kaynak koda dönüştürün, parçalarına ayırın veya tersine mühendislik yapın.

Sitede alışveriş yapmak için bir satın alma acentesi veya satın alma acentesi kullanın.

İstenmeyen e-posta göndermek amacıyla elektronik veya diğer yollarla kullanıcıların kullanıcı adlarını ve/veya e-posta adreslerini toplamak veya otomatik araçlarla veya sahte iddialarla kullanıcı hesapları oluşturmak dahil olmak üzere Siteyi izinsiz kullanmak.

KULLANICI OLUŞTURULAN KATKILAR

Site sizi bloglara, mesaj panolarına, çevrimiçi forumlara ve diğer işlevlere sohbet etmeye, katkıda bulunmaya veya bunlara katılmaya davet edebilir ve size oluşturma, gönderme, postalama, görüntüleme, iletme, gerçekleştirme, yayınlama, dağıtma, veya metin, yazı, video, ses, fotoğraf, grafik, yorum, öneri veya kişisel bilgiler veya diğer materyaller dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bize veya Sitede içerik ve materyal yayınlamak (topluca "Katkılar"). Katkılar, Sitenin diğer kullanıcıları ve üçüncü taraf web siteleri aracılığıyla görüntülenebilir. Bu nedenle, ilettiğiniz Katkılar, gizli olmayan ve tescilli olmayan olarak değerlendirilebilir. Herhangi bir Katkı oluşturduğunuzda veya kullanıma sunduğunuz zaman, aşağıdakileri beyan ve garanti edersiniz:

Katkılarınızın oluşturulması, dağıtılması, iletilmesi, halka açık gösterimi veya performansı ve Katkılarınızın erişimi, indirilmesi veya kopyalanması, telif hakkı, patent, ticari marka, ticari sır veya bunlarla sınırlı olmamak üzere mülkiyet haklarını ihlal etmez ve etmeyecektir. Herhangi bir üçüncü şahsın manevi hakları.

Bize, Siteye ve Sitenin diğer kullanıcılarına Katkılarınızı Site tarafından öngörülen herhangi bir şekilde kullanma yetkisi vermek için gerekli lisanslara, haklara, izinlere, yayın izinlerine ve izinlere ve bunların yaratıcısı ve sahibisiniz. Kullanım Şartları.

Katkılarınız tarafından öngörülen herhangi bir şekilde dahil edilmesini ve kullanılmasını sağlamak için Katkılarınızdaki her bir tanımlanabilir bireysel kişinin adını veya benzerliğini kullanmak için her bir tanımlanabilir bireysel kişinin yazılı iznine, ibrasına ve/veya iznine sahipsiniz. Site ve bu Kullanım Koşulları.

Katkılarınız yanlış, hatalı veya yanıltıcı değildir.

Katkılarınız, istenmeyen veya yetkisiz reklamlar, promosyon malzemeleri, piramit şemaları, zincirleme mektuplar, istenmeyen postalar, toplu postalar veya diğer talep biçimleri değildir.

Katkılarınız müstehcen, açık saçık, şehvetli, pis, şiddet içeren, taciz edici, iftira niteliğinde, iftira niteliğinde veya (bizim tarafımızdan belirlendiği üzere) başka şekilde sakıncalı değildir.

Katkılarınız kimseyle alay etmez, alay etmez, küçük düşürmez, yıldırmaz veya kötüye kullanmaz.

Katkılarınız, başka herhangi bir kişiyi taciz etmek veya tehdit etmek (bu terimlerin yasal anlamında) ve belirli bir kişiye veya insan sınıfına karşı şiddeti teşvik etmek için kullanılmaz.

Katkılarınız, geçerli herhangi bir yasayı, düzenlemeyi veya kuralı ihlal etmez.

Katkılarınız, herhangi bir üçüncü tarafın gizlilik veya tanıtım haklarını ihlal etmez.

Katkılarınız, çocuk pornografisi ile ilgili herhangi bir geçerli yasayı ihlal etmez veya başka bir şekilde, reşit olmayanların sağlığını veya esenliğini korumayı amaçlamaz.

Katkılarınız ırk, ulusal köken, cinsiyet, cinsel tercih veya fiziksel engel ile bağlantılı herhangi bir rahatsız edici yorum içermez.

Katkılarınız, bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmünü veya geçerli herhangi bir yasa veya düzenlemeyi başka bir şekilde ihlal etmez veya ihlal eden materyale bağlantı vermez.

Sitenin yukarıda belirtilenleri ihlal edecek şekilde kullanılması bu Kullanım Koşullarını ihlal eder ve diğer şeylerin yanı sıra Siteyi kullanma haklarınızın feshedilmesine veya askıya alınmasına neden olabilir.

KATKI LİSANSI

Katkılarınızı Sitenin herhangi bir bölümüne göndererek, otomatik olarak bize sınırsız, sınırsız, geri alınamaz, kalıcı, münhasır olmayan, devredilebilir, telifsiz, tamamen verme hakkına sahip olduğunuzu beyan ve garanti edersiniz. - barındırma, kullanma, kopyalama, çoğaltma, ifşa etme, satma, yeniden satma, yayınlama, yayınlama, yeniden adlandırma, arşivleme, depolama, önbelleğe alma, kamuya açık olarak gerçekleştirme, kamuya açık olarak görüntüleme, yeniden biçimlendirme, tercüme etme, iletme, alıntı yapma, ücretli, dünya çapında hak ve lisans (içinde) tamamen veya kısmen) ve bu Katkıları (görüntü ve sesiniz dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) herhangi bir amaçla, ticari, reklam veya başka bir amaçla dağıtmak ve bu Katkıların türevlerini hazırlamak veya başka çalışmalara dahil etmek ve ve yukarıdakilerin alt lisanslarını yetkilendirin.Kullanım ve dağıtım, herhangi bir medya formatında ve herhangi bir medya kanalı aracılığıyla gerçekleştirilebilir.

Bu lisans, şu anda bilinen veya bundan sonra geliştirilecek olan herhangi bir form, medya veya teknoloji için geçerli olacaktır ve adınızı, şirket adınızı ve uygun olduğu şekilde franchise adınızı ve ticari markalardan, hizmet markalarından, ticari adlardan, logolardan herhangi birini kullanmamızı içerir. Ve sağladığınız kişisel ve ticari görüntüler. Katkılarınızdaki tüm manevi haklardan feragat edersiniz ve Katkılarınızda manevi hakların başka şekilde ileri sürülmediğini garanti edersiniz.

Katkılarınız üzerinde herhangi bir mülkiyet iddiasında bulunmayız. Tüm Katkılarınızın ve Katkılarınızla ilişkili her türlü fikri mülkiyet haklarının veya diğer mülkiyet haklarının tam mülkiyeti sizde kalır. Sitenin herhangi bir alanında tarafınızca sağlanan Katkılarınızda yer alan herhangi bir beyan veya beyandan sorumlu değiliz. Siteye Katkılarınızdan yalnızca siz sorumlusunuz ve Katkılarınızla ilgili olarak bizi her türlü sorumluluktan muaf tutmayı ve aleyhimize herhangi bir yasal işlemden kaçınmayı açıkça kabul ediyorsunuz.

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak (1) herhangi bir Katkıyı düzenleme, yeniden düzenleme veya başka bir şekilde değiştirme; (2) Katkıları Sitede daha uygun yerlere yerleştirmek için yeniden kategorize etmek; ve (3) herhangi bir Katkıyı herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle, bildirimde bulunmaksızın önceden taramak veya silmek. Katkılarınızı izleme yükümlülüğümüz yoktur.

İNCELEME KILAVUZU

Size Sitede incelemeler veya derecelendirmeler bırakabileceğiniz alanlar sağlayabiliriz. Bir inceleme yayınlarken, aşağıdaki kriterlere uymalısınız: (1) incelenmekte olan kişi/kuruluşla ilk elden deneyime sahip olmalısınız; (2) incelemeleriniz rahatsız edici küfür veya küfürlü, ırkçı, saldırgan veya nefret dolu dil içermemelidir; (3) yorumlarınız din, ırk, cinsiyet, ulusal köken, yaş, medeni durum, cinsel yönelim veya engelliliğe dayalı ayrımcı referanslar içermemelidir; (4) incelemeleriniz yasa dışı faaliyetlere göndermeler içermemelidir; (5) olumsuz yorumlar yayınlarsanız, rakiplerle bağlantılı olmamalısınız; (6) davranışın yasallığı konusunda herhangi bir sonuca varmamalısınız; (7) yanlış veya yanıltıcı beyanlarda bulunamazsınız; ve (8) başkalarını inceleme göndermeye teşvik eden bir kampanya düzenleyemezsiniz,

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak yorumları kabul edebilir, reddedebilir veya kaldırabiliriz. Herhangi biri değerlendirmeleri sakıncalı veya yanlış bulsa bile, incelemeleri tarama veya silme yükümlülüğümüz kesinlikle yoktur. İncelemeler tarafımızca desteklenmemektedir ve bizim görüşlerimizi veya bağlı şirketlerimizin veya ortaklarımızın görüşlerini yansıtmayabilir. Herhangi bir inceleme veya herhangi bir incelemeden kaynaklanan herhangi bir talep, yükümlülük veya kayıp için sorumluluk kabul etmiyoruz. Bir inceleme göndererek, işbu belgeyle bize çoğaltmak, değiştirmek, tercüme etmek, herhangi bir yolla iletmek, görüntülemek, gerçekleştirmek, ve/veya incelemelerle ilgili tüm içeriği dağıtmak.

GÖNDERİLER

Sizin tarafınızdan bize sağlanan Site ("Gönderimler") ile ilgili tüm soruların, yorumların, önerilerin, fikirlerin, geri bildirimlerin veya diğer bilgilerin gizli olmadığını ve tek mülkiyetimiz olacağını onaylar ve kabul edersiniz. Tüm fikri mülkiyet hakları da dahil olmak üzere münhasır haklara sahip olacağız ve bu Sunumların herhangi bir yasal amaçla, ticari veya başka bir şekilde, size herhangi bir bildirim veya tazminat olmaksızın sınırsız kullanım ve yayma hakkına sahip olacağız. İşbu belgeyle, bu tür Gönderimlerin tüm manevi haklarından feragat etmektesiniz ve bu tür Gönderimlerin size ait orijinal olduğunu veya bu Gönderimleri gönderme hakkına sahip olduğunuzu işbu belgeyle garanti etmektesiniz. Gönderimlerinizdeki herhangi bir mülkiyet hakkının iddia edilen veya fiili ihlali veya kötüye kullanılması için bize karşı herhangi bir rücu edilmeyeceğini kabul edersiniz.

ÜÇÜNCÜ ŞAHIS WEB SİTESİ VE İÇERİĞİ

Site, makaleler, fotoğraflar, metinler, grafikler, resimler, tasarımlar, müzik, ses, video, bilgi, uygulamaların yanı sıra diğer web sitelerine ("Üçüncü Taraf Web Siteleri") bağlantılar içerebilir (veya Site aracılığıyla size gönderilebilir). , yazılım ve üçüncü taraflara ait olan veya bunlardan kaynaklanan diğer içerik veya öğeler ("Üçüncü Taraf İçeriği"). Bu tür Üçüncü Şahıs Web Siteleri ve Üçüncü Şahıs İçeriği tarafımızca araştırılmamakta, izlenmemekte veya doğruluk, uygunluk veya eksiksizlik açısından kontrol edilmemektedir ve Site aracılığıyla erişilen herhangi bir Üçüncü Şahıs Web Sitesinden veya yayınlanan herhangi bir Üçüncü Şahıs İçeriğinden sorumlu değiliz. İçerik, doğruluk, saldırganlık, görüşler, güvenilirlik, gizlilik uygulamaları veya Üçüncü Şahıs Web Sitelerinde veya Üçüncü Şahıs İçeriğinde yer alan veya bunlarda bulunan diğer politikalar dahil olmak üzere, Site üzerinden erişilebilen veya Siteden yüklenen. Başkalarının fikirlerinden alıntı yapmak, bizim tarafımızdan onaylandığı veya onaylandığı anlamına gelmez. Herhangi bir Üçüncü Kişi Web Sitesinin veya herhangi bir Üçüncü Kişi İçeriğinin dahil edilmesi, bunlara bağlantı verilmesi veya bunların kullanımına veya kurulumuna izin verilmesi, bizim tarafımızdan onaylandığı veya onaylandığı anlamına gelmez. Siteden ayrılmaya ve Üçüncü Şahıs Web Sitelerine erişmeye veya herhangi bir Üçüncü Şahıs İçeriğini kullanmaya veya yüklemeye karar verirseniz, bunu riski size ait olmak üzere yaparsınız ve bu Kullanım Koşullarının artık geçerli olmadığını bilmelisiniz. Siteden gezindiğiniz herhangi bir web sitesinin veya Siteden kullandığınız veya yüklediğiniz herhangi bir uygulamayla ilgili gizlilik ve veri toplama uygulamaları dahil olmak üzere geçerli hüküm ve politikalarını incelemelisiniz. Üçüncü Şahıs Web Siteleri aracılığıyla yaptığınız tüm satın alma işlemleri, diğer web siteleri aracılığıyla ve diğer şirketlerden yapılacaktır, ve münhasıran sizinle ilgili üçüncü taraf arasında olan bu tür satın almalarla ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Üçüncü Şahıs Web Sitelerinde sunulan ürün veya hizmetleri onaylamadığımızı ve bu tür ürün veya hizmetleri satın almanızdan kaynaklanan herhangi bir zarardan bizi masun tutacağınızı kabul ve beyan edersiniz. Ayrıca, herhangi bir Üçüncü Şahıs İçeriğinden veya Üçüncü Şahıs Web Siteleri ile herhangi bir temastan kaynaklanan veya herhangi bir şekilde ortaya çıkan sizin tarafınızdan maruz kalınan herhangi bir kayıptan veya size verilen zarardan bizi masun tutacaksınız.

REKLAM VERENLER

Reklam verenlerin reklamlarını ve diğer bilgilerini Sitenin kenar çubuğu reklamları veya afiş reklamları gibi belirli alanlarında görüntülemelerine izin veriyoruz. Bir reklamveren iseniz, Siteye yerleştirdiğiniz tüm reklamların ve Sitede sunulan hizmetlerin veya bu reklamlar aracılığıyla satılan ürünlerin tüm sorumluluğu size aittir. Ayrıca, bir reklamcı olarak, fikri mülkiyet hakları, tanıtım hakları ve sözleşme hakları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Siteye reklam yerleştirmek için tüm haklara ve yetkiye sahip olduğunuzu garanti ve beyan edersiniz. Biz sadece bu tür reklamları yerleştirmek için alan sağlıyoruz ve reklam verenlerle başka bir ilişkimiz yok.

SİTE YÖNETİMİ

Aşağıdakileri yapma hakkımızı saklı tutarız, ancak yükümlülüğümüz yoktur: (1) Siteyi bu Kullanım Koşullarının ihlaline karşı izlemek; (2) tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, yasayı veya bu Kullanım Koşullarını ihlal eden kişilere karşı, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, söz konusu kullanıcıyı kolluk kuvvetlerine bildirmek de dahil olmak üzere uygun yasal işlemleri başlatmak; (3) tamamen kendi takdirimize bağlı olarak ve herhangi bir sınırlama olmaksızın, Katkılarınızdan herhangi birini veya herhangi bir bölümünü reddetmek, bunlara erişimi kısıtlamak, kullanılabilirliğini sınırlamak veya (teknolojik olarak mümkün olduğu ölçüde) devre dışı bırakmak; (4) tamamen kendi takdirimize bağlı olarak ve sınırlama, bildirim veya yükümlülük olmaksızın Site'den kaldırmak veya boyutu aşırı olan veya herhangi bir şekilde sistemlerimiz için yük oluşturan tüm dosya ve içeriği devre dışı bırakmak;

GİZLİLİK POLİTİKASI

Veri gizliliğini ve güvenliğini önemsiyoruz. Lütfen Gizlilik Politikamızı inceleyin:

https://www.gelsonluz.com/p/privacy-policy.html

Siteyi kullanarak, bu Kullanım Koşullarına dahil olan Gizlilik Politikamıza bağlı kalmayı kabul edersiniz. Lütfen Sitenin Brezilya'da barındırıldığını unutmayın. Siteye, Brezilya'daki geçerli yasalardan farklı kişisel verilerin toplanması, kullanılması veya ifşa edilmesini düzenleyen yasalar veya diğer gereklilikler ile dünyanın herhangi bir bölgesinden erişirseniz, Siteyi kullanmaya devam etmeniz yoluyla verilerinizi Brezilya'ya aktarmış olursunuz. Ve verilerinizin Brezilya'ya aktarılmasını ve Brezilya'da işlenmesini kabul edersiniz.

TELİF HAKKI İHLALLERİ

Başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyuyoruz. Sitede veya Site aracılığıyla sunulan herhangi bir materyalin, sahip olduğunuz veya kontrol ettiğiniz herhangi bir telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız, lütfen aşağıda verilen iletişim bilgilerini kullanarak bizi hemen bilgilendirin (“Bildirim”). Bildiriminizin bir kopyası, Bildirimde belirtilen materyali yayınlayan veya depolayan kişiye gönderilecektir. Bir Bildirimde maddi yanlış beyanlarda bulunursanız, yürürlükteki yasalara göre zararlardan sorumlu tutulabileceğinizi lütfen unutmayın. Bu nedenle, Sitede bulunan veya Site tarafından bağlantı verilen materyalin telif hakkınızı ihlal ettiğinden emin değilseniz, önce bir avukatla görüşmeyi düşünmelisiniz.

https://www.instagram.com/gelsonluz.m/

SÜRE VE FESİH

Bu Kullanım Koşulları, Siteyi kullandığınız süre boyunca tam olarak yürürlükte kalacaktır. BU KULLANIM KOŞULLARININ DİĞER HİÇBİR HİÇBİR HİÇBİR HİÇBİR HİÇBİR HİÇBİR HİÇBİR HİÇBİR HİÇBİR ŞEYİ SINIRLAMAKSIZIN, TÜM takdirimize bağlı olarak ve herhangi bir bildirimde bulunmadan VEYA SORUMLULUK SAHİBİ OLMAKSIZIN, SİTE'NİN (BELİRLİ IP ADRESLERİNİN ENGELLENMESİ DAHİL) HERHANGİ BİR İNSAN İÇİN TONY RESONU BU KULLANIM ŞARTLARINDA YA DA GEÇERLİ HERHANGİ BİR YASA VEYA YÖNETMELİKTE BULUNAN HERHANGİ BİR BEYAN, GARANTİ VEYA SÖZLEŞMENİN İHLALİ DAHİL OLMAK ÜZERE, NEDEN OLMAKSIZIN. SİTE KULLANIMINIZI VEYA KATILIMINIZI SONLANDIRABİLİR VEYA YAYINLADIĞINIZ HERHANGİ BİR İÇERİK VEYA BİLGİYİ HERHANGİ BİR ZAMAN, UYARI OLMADAN, TAMAMEN BİZİM TAKDİRİMİZLE SİLEBİLİRİZ.

Hesabınızı herhangi bir nedenle sona erdirir veya askıya alırsak, üçüncü şahıs adına hareket ediyor olsanız bile, kendi adınıza, sahte veya ödünç alınmış bir ad veya herhangi bir üçüncü şahıs adına kaydolmanız ve yeni bir hesap oluşturmanız yasaktır. Parti. Hesabınızı sona erdirmeye veya askıya almaya ek olarak, hukuki, cezai ve ihtiyati tazminat talep etmek de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere uygun yasal işlemleri başlatma hakkımızı saklı tutuyoruz.

DEĞİŞİKLİKLER VE KESİNTİLER

Sitenin içeriğini herhangi bir zamanda veya herhangi bir nedenle, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak bildirimde bulunmaksızın değiştirme, değiştirme veya kaldırma hakkını saklı tutarız. Ancak Sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Ayrıca, herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin Sitenin tamamını veya bir kısmını değiştirme veya durdurma hakkını saklı tutarız. Sitenin herhangi bir modifikasyonu, fiyat değişikliği, askıya alınması veya durdurulmasından size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacağız.

Sitenin her zaman kullanılabilir olacağını garanti edemeyiz. Donanım, yazılım veya diğer sorunlarla karşılaşabiliriz veya Site ile ilgili bakım yapmamız gerekebilir, bu da kesintilere, gecikmelere veya hatalara neden olabilir. Siteyi herhangi bir zamanda veya herhangi bir nedenle size bildirimde bulunmaksızın değiştirme, revize etme, güncelleme, askıya alma, durdurma veya başka bir şekilde değiştirme hakkımız saklıdır. Sitenin herhangi bir kesintisi veya kesintisi sırasında Siteye erişememeniz veya Siteyi kullanamamanızın neden olduğu herhangi bir kayıp, hasar veya rahatsızlıktan dolayı hiçbir sorumluluğumuz olmadığını kabul edersiniz. Bu Kullanım Koşullarındaki hiçbir şey, Siteyi sürdürmemizi ve desteklememizi veya bunlarla bağlantılı herhangi bir düzeltme, güncelleme veya yayın sağlamamızı zorunlu kılacak şekilde yorumlanmayacaktır.

GEÇERLİ YASA

Bu Koşullar, Brezilya yasalarına göre yönetilecek ve tanımlanacaktır. Gelsonluz.com ve siz, bu şartlarla bağlantılı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir anlaşmazlığı çözmek için Brezilya mahkemelerinin münhasır yargı yetkisine sahip olacağına gayri kabili rücu olarak rıza gösteriyorsunuz.

TARTIŞMALI KARAR

Şartlar veya bu Sözleşme ile kurulan ilişkilerle ilgili tüm anlaşmazlıkları gayri kabili rücu olarak 'Rio de Janeiro (Brezilya)' mahkemelerinin yargı yetkisine göndermeyi kabul etmektesiniz. Gelsonluz.com ayrıca, ikamet ettiğiniz ülkenin mahkemelerinde veya ticaret veya mesleğiniz sırasında bu Koşullar yürürlüğe girmişse, ikamet ettiğiniz ülkenin mahkemelerinde konunun özüne ilişkin dava açma hakkını saklı tutar. Iş.

DÜZELTMELER

Sitede, açıklamalar, fiyatlandırma, bulunabilirlik ve çeşitli diğer bilgiler dahil olmak üzere yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içeren bilgiler olabilir. Herhangi bir hatayı, yanlışlığı veya eksikliği düzeltme ve Sitedeki bilgileri herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin değiştirme veya güncelleme hakkını saklı tutarız.

SORUMLULUK REDDİ

SİTE OLDUĞU GİBİ VE MEVCUT OLDUĞU GİBİ SUNULMAKTADIR. SİTE KULLANIMINIZIN VE HİZMETLERİMİZİN RİSKİNİN TAMAMEN SİZE AİT OLACAĞINI KABUL EDERSİNİZ. KANUNLARIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE, SİTE VE SAYIN KULLANIMINIZLA BAĞLANTILI OLARAK AÇIK VEYA ZIMNİ TÜM GARANTİLERİ, SINIRLAMA OLMAKSIZIN, ZIMNİ SATILABİLİRLİK, UYGUNLUK GARANTİLERİ DAHİL OLMAK ÜZERE REDDEDERİZ. SİTE İÇERİĞİNİN VEYA SİTEYE BAĞLANTILI HERHANGİ BİR WEB SİTESİNİN İÇERİĞİNİN DOĞRULUĞU VEYA TAMLIĞI HAKKINDA HİÇBİR GARANTİ VEYA BEYAN VERMİYORUZ VE HERHANGİ BİR (1) HATA, HATALAR VE HATALARDAN, 2) SİTEYE ERİŞİMİNİZ VE KULLANIMINIZDAN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR TÜRDE KİŞİSEL YARALANMA VEYA MÜLKİYET HASARI, (3) GÜVENLİ SUNUCULARIMIZA HERHANGİ BİR YETKİSİZ ERİŞİM VEYA KULLANIMI VE/VEYA HERHANGİ BİR VEYA TÜM KİŞİSEL BİLGİLER VE/VEYA BUNLARDA DEPOLANAN FİNANSAL BİLGİLER, (4) SİTEYE VEYA SİTEDEN İLETİMİN KESİNTİSİ VEYA SONLANDIRILMASI, (5) HERHANGİ BİR HATA, HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ KİŞİ TARAFINDAN SİTEYE VEYA SİTE ARACILIĞIYLA AKTARILABİLECEK VİRÜSLER, TROJAN ATLARI VEYA Benzerileri ve/VEYA (6) HERHANGİ BİR İÇERİK VE MATERYALDEKİ HATA VEYA EKSİKLER VEYA KAYIP VEYA ZARAR GÖRECEK SİTE ÜZERİNDEN YAYINLANAN, AKTARILMIŞ VEYA BAŞKA BİR ŞEKİLDE KULLANILAN HERHANGİ BİR İÇERİĞİN KULLANILMASI HAKKINDA. SİTE, HERHANGİ BİR WEB SİTE VEYA MOBİL UYGULAMA ÖZELLİĞİ ARACILIĞIYLA ÜÇÜNCÜ ŞAHISLAR TARAFINDAN REKLAMI YAPILAN VEYA SUNULDUĞU HİÇBİR ÜRÜN VEYA HİZMET İÇİN GARANTİ VERMİYOR, ONAYLAMAZ, GARANTİ VERMİYORUZ VEYA SORUMLULUK KABUL ETMİYORUZ, VE SİZİN VE HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ ŞAHIS ÜRÜN VEYA HİZMET SAĞLAYICILARI ARASINDAKİ HERHANGİ BİR İŞLEMİN İZLENMESİ İÇİN TARAF VEYA HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU OLMAYACAKTIR. HERHANGİ BİR ORTAMDAN VEYA HERHANGİ BİR ORTAMDA ÜRÜN YA DA HİZMET SATIN ALIRKEN GİBİ, UYGUN OLDUĞU YERDE EN İYİ KARARINIZI VE ALIŞTIRMA DIKKATINIZI KULLANMALISINIZ.

YÜKÜMLÜLÜK SINIRLAMALARI

HİÇBİR DURUMDA YÖNETMENLERİMİZ, ÇALIŞANLARIMIZ, İŞTİRAKLERİMİZ VEYA TEMSİLCİLERİMİZ, HİÇBİR ŞEKİLDE SİZE VEYA HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARA KARŞI DOĞRUDAN, DOLAYLI, NİHAİ, ÖRNEK OLARAK, ARIZİ, ÖZEL VEYA CEZAİ ZARARLARDAN, ZARARLARDAN, ZARARLARDAN, ZARARLARDAN, VERİLER VEYA SİTENİN KULLANIMINDAN KAYNAKLANAN DİĞER ZARARLAR, BU TÜR ZARARLARIN OLASILIĞI HAKKINDA BİLGİLENDİRİLMİŞ OLSA BİLE. BURADA BELİRTİLEN KARŞI HİÇBİR ŞEYE BAĞLI OLARAK, HERHANGİ BİR NEDEN İÇİN VE EYLEM ŞEKLİ NE OLURSA OLSUN SİZE KARŞI YÜKÜMLÜLÜĞÜMÜZ, HER ZAMAN, VARSA BİZE ÖDEDİĞİNİZ TUTARDAN DAHA AZ OLARAK SINIRLI OLACAKTIR. 3) HERHANGİ BİR DAVADAN ÖNCEKİ AY SÜRE VEYA 100,00 R$. BAZI ABD DEVLET YASALARI VE ULUSLARARASI YASALAR, ZIMNİ GARANTİLERDE SINIRLAMALARA VEYA BAZI ZARARLARIN HARİÇ TUTULMASINA VEYA SINIRLANDIRILMASINA İZİN VERMEMEKTEDİR. BU YASALAR SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLURSA,

TAZMİNAT

Makul avukatlar da dahil olmak üzere her türlü kayıp, hasar, yükümlülük, iddia veya talebe karşı bağlı kuruluşlarımız, bağlı kuruluşlarımız ve ilgili tüm memurlarımız, acentelerimiz, ortaklarımız ve çalışanlarımız dahil olmak üzere bizi savunmayı, tazmin etmeyi ve zarar görmemesini sağlamayı kabul edersiniz. Aşağıdakilerden dolayı veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir üçüncü şahıs tarafından yapılan ücret ve masraflar: (1) Katkılarınız; (2) Sitenin kullanımı; (3) bu Kullanım Koşullarının ihlali; (4) bu Kullanım Koşullarında belirtilen beyan ve garantilerinizin ihlali; (5) fikri mülkiyet hakları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere üçüncü bir tarafın haklarını ihlal etmeniz; veya (6) Site aracılığıyla bağlantı kurduğunuz Sitenin diğer herhangi bir kullanıcısına yönelik herhangi bir açık zararlı davranış. Yukarıdakilere bakılmaksızın, masrafları size ait olmak üzere, hakkı saklı tutarız, bizi tazmin etmeniz gereken herhangi bir konunun münhasır savunmasını ve kontrolünü üstlenmek ve masrafları size ait olmak üzere bu tür iddiaların savunmasıyla işbirliği yapmayı kabul etmektesiniz. Bu tazminata tabi olan bu tür herhangi bir iddia, eylem veya takibattan haberdar olduğumuzda sizi bilgilendirmek için makul çabayı göstereceğiz.

KULLANICI BİLGİSİ

Sitenin performansını yönetmek amacıyla Siteye ilettiğiniz belirli verileri ve ayrıca Siteyi kullanımınızla ilgili verileri muhafaza edeceğiz. Düzenli rutin veri yedeklemeleri yapmamıza rağmen, ilettiğiniz veya Siteyi kullanarak üstlendiğiniz herhangi bir faaliyetle ilgili tüm verilerden yalnızca siz sorumlusunuz. Bu tür verilerin kaybolması veya bozulması konusunda size karşı hiçbir sorumluluğumuz olmayacağını kabul etmektesiniz ve bu tür verilerin kaybolması veya bozulmasından dolayı aleyhimize dava açma hakkından işbu vesile ile feragat etmektesiniz.

ELEKTRONİK HABERLEŞME, İŞLEM VE İMZALAR

Siteyi ziyaret etmek, bize e-posta göndermek ve çevrimiçi formları doldurmak elektronik iletişimi oluşturur. Elektronik iletişim almayı kabul etmektesiniz ve size elektronik olarak, e-posta yoluyla ve Sitede sunduğumuz tüm sözleşmelerin, bildirimlerin, açıklamaların ve diğer iletişimlerin, bu tür iletişimlerin yazılı olmasıyla ilgili tüm yasal gereklilikleri karşıladığını kabul etmektesiniz. BURADA ELEKTRONİK İMZALARIN, SÖZLEŞMELERİN, SİPARİŞLERİN VE DİĞER KAYITLARIN KULLANILMASINI VE BİZİM TARAFINDAN VEYA SİTE ÜZERİNDEN BAŞLADIĞIMIZ VEYA TAMAMLANAN İŞLEMLERİN KAYITLARININ, BİLDİRİMLERİN, POLİTİKALARIN VE KAYITLARIN ELEKTRONİK TESLİMATINI KABUL EDERSİNİZ. Elektronik olmayan kayıtların orijinal imzasını veya teslim edilmesini veya saklanmasını gerektiren herhangi bir yargı alanındaki herhangi bir tüzük, yönetmelik, kural, yönetmelik veya diğer yasalar kapsamındaki hak veya gereksinimlerden işbu belgeyle feragat edersiniz,

ÇEŞİTLİ

Bu Kullanım Koşulları ve Sitede veya Site ile ilgili olarak tarafımızca yayınlanan herhangi bir politika veya işletme kuralı, sizinle aramızdaki anlaşmanın ve anlayışın tamamını oluşturur. Bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamamamız veya uygulamamamız, bu hak veya hükümden feragat edildiği anlamına gelmez. Bu Kullanım Koşulları, yasaların izin verdiği en geniş ölçüde çalışır. Haklarımızı ve yükümlülüklerimizi herhangi bir zamanda veya herhangi bir zamanda başkalarına devredebiliriz. Makul kontrolümüz dışındaki herhangi bir nedenin neden olduğu herhangi bir kayıp, hasar, gecikme veya eylemsizlikten sorumlu veya yükümlü olmayacağız. Bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmünün veya hükmünün bir kısmının yasa dışı, geçersiz veya uygulanamaz olduğu belirlenirse, bu hüküm veya hükmün bir kısmı bu Kullanım Koşullarından ayrılabilir olarak kabul edilir ve kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemez. Bu Kullanım Koşulları veya Sitenin kullanımı sonucunda sizinle aramızda herhangi bir ortak girişim, ortaklık, istihdam veya acentelik ilişkisi kurulmamaktadır. Bu Kullanım Koşullarını hazırlamış olmanız nedeniyle bize karşı yorumlanmayacağını kabul edersiniz. Bu Kullanım Koşullarının elektronik formuna ve bu Kullanım Koşullarını yürütmek için taraflarca imzalanmamasına dayalı olarak sahip olabileceğiniz tüm savunmalardan işbu vesile ile feragat etmektesiniz. Bu Kullanım Koşullarını hazırlamış olmanız nedeniyle bize karşı yorumlanmayacağını kabul edersiniz. Bu Kullanım Koşullarının elektronik formuna ve bu Kullanım Koşullarını yürütmek için taraflarca imzalanmamasına dayalı olarak sahip olabileceğiniz tüm savunmalardan işbu vesile ile feragat etmektesiniz. Bu Kullanım Koşullarını hazırlamış olmanız nedeniyle bize karşı yorumlanmayacağını kabul edersiniz. Bu Kullanım Koşullarının elektronik formuna ve bu Kullanım Koşullarını yürütmek için taraflarca imzalanmamasına dayalı olarak sahip olabileceğiniz tüm savunmalardan işbu vesile ile feragat etmektesiniz.

BİZE ULAŞIN

Siteyle ilgili bir şikayeti çözmek veya Sitenin kullanımıyla ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle şu adresten iletişime geçin:

https://www.instagram.com/gelsonluz.m/

Önemli: İlişkimizi yönetecek olan bu belgenin Portekizce versiyonudur. Bu sürüm size kolaylık sağlamak için çevrilmiştir ve Portekizce sürümü değiştirmek için yorumlanmayacaktır.

COMMENTS

Name

ar,1,br,1,cn,1,de,1,dk,1,en,1,es,1,fi,1,fr,1,hi,1,hu,1,id,1,it,1,jp,1,kr,1,nl,1,no,1,pl,1,ro,1,ru,1,se,1,tr,1,vn,1,w1,1,
ltr
static_page
Gelson Luz: Kullanım Şartları (TR)
Kullanım Şartları (TR)
Gelson Luz
https://www.gelsonluz.com/p/kullanm-sartlar.html
https://www.gelsonluz.com/
https://www.gelsonluz.com/
https://www.gelsonluz.com/p/kullanm-sartlar.html
true
4069171287594906889
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy Table of Content