Gizlilik Politikası (TR)

gelsonluz.com ("biz", "bize" veya "bizim") için bu gizlilik politikası, hizmetlerimizi kullandığınızda bilgilerinizi nasıl ve neden toplayabileceğimizi, depolayabileceğimizi, kullanabileceğimizi ve/veya paylaşabileceğimizi ("işleyebileceğimizi") açıklamaktadır. ("Hizmetler"), örneğin:

 • gelsonluz.com adresindeki web sitemizi veya bu gizlilik politikasına bağlantı veren herhangi bir web sitemizi ziyaret edin.
 • Herhangi bir satış, pazarlama veya etkinlik dahil olmak üzere diğer ilgili şekillerde bizimle etkileşim kurun

Sorular veya endişeler? Bu gizlilik politikasını okumak, gizlilik haklarınızı ve seçimlerinizi anlamanıza yardımcı olacaktır. Politikalarımızı ve uygulamalarımızı kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmetlerimizi kullanmayın. Hâlâ herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen iletişime geçin:

https://www.instagram.com/gelsonluz.m/

ÖNEMLİ NOKTALARIN ÖZETİ

Bu özet, gizlilik politikamızdan önemli noktaları sağlar.

Hangi kişisel bilgileri işliyoruz?

Hizmetlerimizi ziyaret ettiğinizde, kullandığınızda veya gezindiğinizde, gelsonluz.com ve Hizmetler ile nasıl etkileşimde bulunduğunuza, yaptığınız seçimlere ve kullandığınız ürün ve özelliklere bağlı olarak kişisel bilgileri işleyebiliriz.

Herhangi bir hassas kişisel bilgiyi işliyor muyuz?

Hassas kişisel bilgileri işlemeyiz.

Üçüncü şahıslardan herhangi bir bilgi alıyor muyuz?

Üçüncü şahıslardan herhangi bir bilgi almıyoruz.

Bilgilerinizi nasıl işliyoruz?

Bilgilerinizi Hizmetlerimizi sağlamak, iyileştirmek ve yönetmek, sizinle iletişim kurmak, güvenlik ve dolandırıcılığı önlemek ve yasalara uymak için işleriz. Bilgilerinizi, izninizle başka amaçlar için de işleyebiliriz. Bilgilerinizi yalnızca bunu yapmak için geçerli bir yasal nedenimiz olduğunda işleriz.

Kişisel bilgileri hangi durumlarda ve ne tür taraflarla paylaşıyoruz?

Bilgileri belirli durumlarda ve belirli kategorilerdeki üçüncü şahıslarla paylaşabiliriz.

Bilgilerinizi nasıl güvende tutarız?

Kişisel bilgilerinizi korumak için kurumsal ve teknik süreçlerimiz ve prosedürlerimiz bulunmaktadır. Ancak, internet üzerinden yapılan hiçbir elektronik iletimin veya bilgi depolama teknolojisinin %100 güvenli olduğu garanti edilemez, bu nedenle bilgisayar korsanlarının, siber suçluların veya diğer yetkisiz üçüncü şahısların güvenliğimizi yenemeyeceğine ve uygunsuz şekilde toplayamayacağına dair söz veya garanti veremeyiz, bilgilerinize erişin, çalın veya değiştirin.

1. HANGİ BİLGİLERİ TOPLUYORUZ?

Bize ifşa ettiğiniz kişisel bilgiler

Kısacası: Bize sağladığınız kişisel bilgileri topluyoruz.

Hizmetlere kaydolduğunuzda, bizim veya ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz hakkında bilgi almakla ilgilendiğinizi ifade ettiğinizde, Hizmetlerdeki faaliyetlere katıldığınızda veya başka bir şekilde bizimle iletişime geçtiğinizde bize gönüllü olarak verdiğiniz kişisel bilgileri topluyoruz.

Tarafınızdan Sağlanan Kişisel Bilgiler.

Topladığımız kişisel bilgiler, bizimle ve Hizmetlerle olan etkileşimlerinizin bağlamına, yaptığınız seçimlere ve kullandığınız ürün ve özelliklere bağlıdır. Topladığımız kişisel bilgiler aşağıdakileri içerebilir:

 • isimler
 • e-mail adresleri

Hassas bilgi

Hassas bilgileri işlemeyiz.

Ödeme Verileri

Ödeme aracı numaranız (kredi kartı numarası gibi) ve ödeme aracınızla ilişkili güvenlik kodu gibi satın alma işlemleri yapmanız durumunda ödemenizi işleme koymak için gerekli verileri toplayabiliriz. Ödeme verileri Paypal veya diğer ödeme işlemcisi şirketi tarafından saklanabilir. Gizlilik politikası bağlantısını burada bulabilirsiniz:

https://www.paypal.com/br/webapps/mpp/ua/privacy-full

Sosyal Medya Giriş Verileri

Facebook, Twitter veya diğer sosyal medya hesaplarınız gibi mevcut sosyal medya hesap bilgilerinizi kullanarak bize kayıt olma seçeneği sunabiliriz. Bu şekilde kaydolmayı seçerseniz, "SOSYAL GİRİŞLERİNİZİ NASIL YAPIYORUZ?" bölümünde açıklanan bilgileri toplayacağız.

Bize sağladığınız tüm kişisel bilgiler doğru, eksiksiz ve doğru olmalı ve bu tür kişisel bilgilerdeki herhangi bir değişikliği bize bildirmelisiniz.

Otomatik olarak toplanan bilgiler

Kısaca: İnternet Protokolü (IP) adresiniz ve/veya tarayıcı ve cihaz özellikleriniz gibi bazı bilgiler Hizmetlerimizi ziyaret ettiğinizde otomatik olarak toplanır.

Hizmetleri ziyaret ettiğinizde, kullandığınızda veya gezindiğinizde belirli bilgileri otomatik olarak topluyoruz. Bu bilgiler, belirli kimliğinizi (adınız veya iletişim bilgileriniz gibi) ifşa etmez ancak IP adresiniz, tarayıcı ve cihaz özellikleriniz, işletim sisteminiz, dil tercihleriniz, yönlendiren URL'ler, cihaz adı, ülke, konum gibi cihaz ve kullanım bilgilerini içerebilir. , Hizmetlerimizi nasıl ve ne zaman kullandığınızla ilgili bilgiler ve diğer teknik bilgiler. Bu bilgiler öncelikle Hizmetlerimizin güvenliğini ve işleyişini sürdürmek ve dahili analiz ve raporlama amaçlarımız için gereklidir.

Ayrıca çerezler ve benzer teknolojiler aracılığıyla bilgi topluyoruz.

Topladığımız bilgiler şunları içerir:

 • Günlük ve Kullanım Verileri. Günlük ve kullanım verileri, Hizmetlerimize eriştiğinizde veya Hizmetlerimizi kullandığınızda sunucularımızın otomatik olarak topladığı ve günlük dosyalarına kaydettiğimiz hizmetle ilgili, tanılama, kullanım ve performans bilgileridir. Bizimle nasıl etkileşimde bulunduğunuza bağlı olarak, bu günlük verileri IP adresinizi, cihaz bilgilerinizi, tarayıcı türünü ve Hizmetlerdeki etkinliğiniz hakkındaki ayarları ve bilgileri (kullanımınızla ilişkili tarih/saat damgaları, görüntülenen sayfalar ve dosyalar gibi) içerebilir. , aramalar ve kullandığınız özellikler gibi gerçekleştirdiğiniz diğer eylemler), cihaz olay bilgileri (sistem etkinliği, hata raporları (bazen "çökme dökümleri" olarak adlandırılır) ve donanım ayarları gibi).
 • Cihaz Verileri. Bilgisayarınız, telefonunuz, tabletiniz veya Hizmetlere erişmek için kullandığınız diğer cihazlar hakkındaki bilgiler gibi cihaz verilerini topluyoruz. Kullanılan cihaza bağlı olarak, bu cihaz verileri, IP adresiniz (veya proxy sunucunuz), cihaz ve uygulama kimlik numaralarınız, konumunuz, tarayıcı tipiniz, donanım modeliniz, İnternet servis sağlayıcınız ve/veya mobil operatörünüz, işletim sisteminiz ve sistem yapılandırma bilgileri.
 • Konum verileri. Cihazınızın konumu hakkında kesin veya kesin olmayan bilgiler gibi konum verileri topluyoruz. Ne kadar bilgi topladığımız, Hizmetlere erişmek için kullandığınız cihazın türüne ve ayarlarına bağlıdır. Örneğin, bize mevcut konumunuzu (IP adresinize dayalı olarak) söyleyen coğrafi konum verilerini toplamak için GPS ve diğer teknolojileri kullanabiliriz. Bilgilere erişimi reddederek veya cihazınızda Konum ayarınızı devre dışı bırakarak bu bilgileri toplamamıza izin vermemeyi seçebilirsiniz. Ancak, vazgeçmeyi seçerseniz, Hizmetlerin belirli özelliklerini kullanamayabilirsiniz.

2. BİLGİLERİNİZİ NASIL İŞLİYORUZ?

Kısacası: Bilgilerinizi Hizmetlerimizi sağlamak, iyileştirmek ve yönetmek, sizinle iletişim kurmak, güvenlik ve dolandırıcılığı önlemek ve yasalara uymak için işleriz. Bilgilerinizi, izninizle başka amaçlar için de işleyebiliriz.

Kişisel bilgilerinizi Hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğunuza bağlı olarak çeşitli nedenlerle işleriz:

 • Hesap oluşturma ve kimlik doğrulamayı kolaylaştırmak ve kullanıcı hesaplarını yönetmek için. Hesabınızı oluşturup oturum açabilmeniz ve hesabınızı çalışır durumda tutabilmeniz için bilgilerinizi işleyebiliriz.
 • Hizmetlerin kullanıcıya sunulmasını sağlamak ve kolaylaştırmak. Size istenen hizmeti sağlamak için bilgilerinizi işleyebiliriz.
 • Kullanıcı sorularına yanıt vermek/kullanıcılara destek sunmak. Bilgilerinizi, sorularınıza yanıt vermek ve talep edilen hizmetle ilgili yaşayabileceğiniz olası sorunları çözmek için işleyebiliriz.
 • Size idari bilgiler göndermek için. Bilgilerinizi, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz, şartlar ve politikalarımızdaki değişiklikler ve diğer benzer bilgilerle ilgili ayrıntıları size göndermek için işleyebiliriz.
 • Siparişlerinizi yerine getirmek ve yönetmek için. Hizmetler aracılığıyla yapılan siparişlerinizi, ödemelerinizi, iadelerinizi ve değişimlerinizi yerine getirmek ve yönetmek için bilgilerinizi işleyebiliriz.
 • Kullanıcıdan kullanıcıya iletişimi etkinleştirmek için. Başka bir kullanıcıyla iletişime izin veren tekliflerimizden herhangi birini kullanmayı seçerseniz bilgilerinizi işleyebiliriz.
 • Geri bildirim istemek için. Bilgilerinizi gerektiğinde geri bildirim talep etmek ve Hizmetlerimizi kullanımınız hakkında sizinle iletişime geçmek için işleyebiliriz.
 • Size pazarlama ve promosyon iletişimleri göndermek için. Bize gönderdiğiniz kişisel bilgileri, pazarlama tercihlerinize uygunsa, pazarlama amaçlarımız için işleyebiliriz. Pazarlama e-postalarımızdan istediğiniz zaman vazgeçebilirsiniz.
 • Size hedefli reklamlar sunmak için. İlgi alanlarınıza, konumunuza ve daha fazlasına göre uyarlanmış kişiselleştirilmiş içerik ve reklamlar geliştirmek ve görüntülemek için bilgilerinizi işleyebiliriz.
 • Hizmetlerimizi korumak için. Dolandırıcılık izleme ve önleme dahil olmak üzere Hizmetlerimizi güvenli ve emniyetli tutma çabalarımızın bir parçası olarak bilgilerinizi işleyebiliriz.
 • Kullanım eğilimlerini belirlemek. Hizmetlerimizi nasıl kullandıklarını daha iyi anlamak için Hizmetlerimizi nasıl kullandığınızla ilgili bilgileri işleyebiliriz, böylece onları iyileştirebiliriz.
 • Pazarlama ve promosyon kampanyalarımızın etkinliğini belirlemek. Sizinle en alakalı pazarlama ve promosyon kampanyalarını nasıl sağlayacağımızı daha iyi anlamak için bilgilerinizi işleyebiliriz.
 • Bir bireyin hayati çıkarlarını kurtarmak veya korumak için. Zararı önlemek gibi bir bireyin hayati menfaatini korumak veya korumak için gerektiğinde bilgilerinizi işleyebiliriz.

3. BİLGİLERİNİZİ İŞLEMEK İÇİN HANGİ YASAL DAYANAKLARA GÜVENİYORUZ?

Kısacası: Kişisel bilgilerinizi yalnızca gerekli olduğuna inandığımızda ve geçerli bir yasal nedene (yani yasal dayanağa) sahip olduğumuzda işliyoruz. Sözleşme yükümlülüklerimizi yerine getirmek veya bunları yerine getirmek, haklarınızı korumak veya meşru ticari çıkarlarımızı yerine getirmek için.

4. KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ NE ZAMAN VE KİMLERLE PAYLAŞIYORUZ?

Kısaca: Bu bölümde açıklanan belirli durumlarda ve/veya aşağıdaki kategorilerdeki üçüncü şahıslarla bilgi paylaşabiliriz.

Satıcılar, Danışmanlar ve Diğer Üçüncü Taraf Hizmet Sağlayıcılar.

Verilerinizi, bizim için veya bizim adımıza hizmet veren ve bu işi yapmak için bu tür bilgilere erişim gerektiren üçüncü taraf satıcılar, hizmet sağlayıcılar, yükleniciler veya aracılar ("üçüncü taraflar") ile paylaşabiliriz. Kişisel bilgilerinizi bizim dışımızda hiçbir kuruluşla paylaşmayacaklardır. Ayrıca, bizim adımıza tuttukları verileri korumayı ve talimat verdiğimiz süre boyunca saklamayı taahhüt ederler. Kişisel bilgileri paylaşabileceğimiz üçüncü taraf kategorileri aşağıdaki gibidir:

 • Reklam Ağları
 • Satış Ortağı Pazarlama Programları
 • Ödeme İşlemcileri
 • Kullanıcı Hesabı Kaydı & Kimlik Doğrulama Hizmetleri

Aşağıdaki durumlarda da kişisel bilgilerinizi paylaşmamız gerekebilir:

 • İş Transferleri. Bilgilerinizi herhangi bir birleşme, şirket varlıklarının satışı, finansman veya işimizin tamamının veya bir kısmının başka bir şirkete satın alınmasıyla bağlantılı olarak veya müzakereler sırasında paylaşabilir veya aktarabiliriz.
 • İştirakler. Bilgilerinizi bağlı şirketlerimizle paylaşabiliriz, bu durumda bu bağlı kuruluşların bu gizlilik politikasına uymasını zorunlu kılacağız. Bağlı kuruluşlar, ana şirketimizi ve her türlü bağlı kuruluşu, ortak girişim ortaklarını veya kontrol ettiğimiz veya bizimle ortak kontrol altındaki diğer şirketleri içerir.
 • İş ortakları. Size belirli ürünler, hizmetler veya promosyonlar sunmak için bilgilerinizi iş ortaklarımızla paylaşabiliriz.

5. ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTELERİNDE DURUMUMUZ NEDİR?

Kısacası: Bağlantı kurabileceğimiz veya Hizmetlerimizde reklam veren, ancak Hizmetlerimizle bağlantısı olmayan üçüncü kişilerle paylaştığınız hiçbir bilginin güvenliğinden sorumlu değiliz.

Hizmetler, üçüncü taraf web sitelerine, çevrimiçi hizmetlere veya mobil uygulamalara bağlantı verebilir ve/veya bizimle bağlantılı olmayan ve diğer web sitelerine, hizmetlere veya uygulamalara bağlantı verebilecek üçüncü tarafların reklamlarını içerebilir. Buna göre, bu tür üçüncü taraflarla ilgili herhangi bir garanti vermiyoruz ve bu tür üçüncü taraf web sitelerinin, hizmetlerinin veya uygulamalarının kullanımından kaynaklanan herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu olmayacağız. Üçüncü taraf bir web sitesine, hizmete veya uygulamaya yönelik bir bağlantının dahil edilmesi, bizim tarafımızdan onaylandığı anlamına gelmez. Üçüncü taraflara sağladığınız verilerin güvenliğini ve gizliliğini garanti edemeyiz. Üçüncü şahıslar tarafından toplanan hiçbir veri bu gizlilik politikası kapsamında değildir. Diğer web siteleri, hizmetler dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü tarafın içeriğinden veya gizlilik ve güvenlik uygulamalarından ve politikalarından sorumlu değiliz. Veya Hizmetlere veya Hizmetlerden bağlanabilecek uygulamalar. Bu tür üçüncü tarafların politikalarını incelemeli ve sorularınıza yanıt vermek için doğrudan onlarla iletişime geçmelisiniz.

6. ÇEREZ VE DİĞER İZLEME TEKNOLOJİLERİ KULLANIYOR MUYUZ?

Kısacası: Bilgilerinizi toplamak ve saklamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanabiliriz.

Bilgilere erişmek veya bilgileri depolamak için çerezleri ve benzer izleme teknolojilerini (web işaretçileri ve pikseller gibi) kullanabiliriz.

7. SOSYAL GİRİŞİNİZİ NASIL YAPIYORUZ?

Kısacası: Bir sosyal medya hesabı kullanarak hizmetlerimize kaydolmayı veya oturum açmayı seçerseniz, sizinle ilgili belirli bilgilere erişebiliriz.

Hizmetlerimiz, üçüncü taraf sosyal medya hesap bilgilerinizi (Facebook veya Twitter oturum açma bilgileriniz gibi) kullanarak size kaydolma ve oturum açma olanağı sunar. Bunu yapmayı seçtiğiniz yerde, sosyal medya sağlayıcınızdan sizinle ilgili belirli profil bilgilerini alacağız. Aldığımız profil bilgileri, ilgili sosyal medya sağlayıcısına bağlı olarak değişebilir, ancak genellikle adınızı, e-posta adresinizi, arkadaş listenizi ve profil resminizi ve ayrıca böyle bir sosyal medya platformunda herkese açık hale getirmeyi seçtiğiniz diğer bilgileri içerecektir.

Kişisel bilgilerinizin üçüncü taraf sosyal medya sağlayıcınız tarafından diğer kullanımlarını kontrol etmediğimizi ve bunlardan sorumlu olmadığımızı lütfen unutmayın. Kişisel bilgilerinizi nasıl topladıklarını, kullandıklarını ve paylaştıklarını ve sitelerinde ve uygulamalarında gizlilik tercihlerinizi nasıl ayarlayabileceğinizi anlamak için gizlilik politikalarını incelemenizi öneririz.

8. BİLGİLERİNİZ ULUSLARARASI AKTARILIYOR MU?

Kısaca: Bilgilerinizi kendi ülkeniz dışındaki ülkelere aktarabilir, saklayabilir ve işleyebiliriz.

Sunucularımız Brezilya'da bulunmaktadır. Hizmetlerimize Brezilya dışından erişiyorsanız, bilgilerinizin bizim tesislerimizde ve kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz üçüncü taraflarca Brezilya'da ve diğer ülkelerde aktarılabileceğini, saklanabileceğini ve işlenebileceğini lütfen unutmayın. .

9. BİLGİLERİNİZİ NE KADAR SÜRE TUTUYORUZ?

Kısaca: Bilgilerinizi, aksi kanunen gerekli olmadıkça, bu gizlilik politikasında belirtilen amaçları yerine getirmek için gerekli olduğu sürece saklarız.

Kanunen daha uzun bir saklama süresi gerekmedikçe veya izin verilmedikçe (vergi, muhasebe veya diğer yasal gereklilikler gibi) kişisel bilgilerinizi yalnızca bu gizlilik politikasında belirtilen amaçlar için gerekli olduğu sürece saklayacağız. Bu gizlilik politikasındaki hiçbir amaç, kişisel bilgilerinizi, kullanıcıların bizde hesap sahibi olduğu süreden daha uzun süre saklamamızı gerektirmeyecektir.

10. BİLGİLERİNİZİ NASIL GÜVENLİ TUTIYORUZ?

Kısaca: Kişisel bilgilerinizi bir organizasyonel ve teknik güvenlik önlemleri sistemi ile korumayı amaçlıyoruz.

İşlediğimiz tüm kişisel bilgilerin güvenliğini korumak için tasarlanmış uygun ve makul teknik ve kurumsal güvenlik önlemleri uyguladık. Bununla birlikte, bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için aldığımız önlemlere ve çabalarımıza rağmen, İnternet üzerinden hiçbir elektronik iletimin veya bilgi depolama teknolojisinin %100 güvenli olacağı garanti edilemez, bu nedenle bilgisayar korsanlarının, siber suçluların veya diğer yetkisiz üçüncü şahısların hiçbir şekilde güvenlik altına alınmayacağına dair söz veya garanti veremeyiz. Güvenliğimizi bozabilir ve bilgilerinizi uygunsuz bir şekilde toplayabilir, erişebilir, çalabilir veya değiştirebilir. Kişisel bilgilerinizi korumak için elimizden gelenin en iyisini yapacak olsak da, kişisel bilgilerin Hizmetlerimize ve Hizmetlerimizden iletilmesinin riski size aittir. Hizmetlere yalnızca güvenli bir ortamda erişmelisiniz.

11. KÜÇÜKLERDEN BİLGİ TOPLAR MIYIZ?

Kısacası: 18 yaşın altındaki çocuklardan bilerek veri toplamaz veya bu çocuklara pazarlamayız.

18 yaşın altındaki çocuklardan bilerek veri talep etmiyoruz veya bu çocuklar için pazarlama yapmıyoruz. Hizmetleri kullanarak, en az 18 yaşında olduğunuzu veya böyle bir reşit olmayanın ebeveyni veya vasisi olduğunuzu ve bu reşit olmayan bağımlı kişinin Hizmetleri kullanmasına izin verdiğinizi beyan edersiniz. 18 yaşından küçük kullanıcılardan kişisel bilgilerin toplandığını öğrenirsek, hesabı devre dışı bırakacağız ve bu tür verileri kayıtlarımızdan derhal silmek için makul önlemleri alacağız. 18 yaşın altındaki çocuklardan toplamış olabileceğimiz herhangi bir verinin farkına varırsanız, lütfen şu adresten benimle iletişime geçin:

https://www.instagram.com/gelsonluz.m/

12. GİZLİLİK HAKLARINIZ NELERDİR?

Onayınızı geri çekme

Kişisel bilgilerinizi işlemek için açık ve/veya zımni rızanız olabilecek rızanıza güveniyorsak, rızanızı istediğiniz zaman geri çekme hakkına sahipsiniz. "BU GİZLİLİK POLİTİKASI HAKKINDA BİZİMLE NASIL İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ?" bölümünde verilen iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçerek onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz.

Ancak, bunun geri çekilmeden önceki işlemenin yasallığını etkilemeyeceğini veya geçerli yasalar izin verdiğinde, kişisel bilgilerinizin rıza dışında yasal işleme gerekçelerine dayanarak gerçekleştirilen işlenmesini etkilemeyeceğini lütfen unutmayın.

Pazarlama ve promosyon iletişimlerinden vazgeçme

İstediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postalardaki abonelikten çıkma bağlantısına tıklayarak veya "BU GİZLİLİK POLİTİKASI HAKKINDA BİZİMLE NASIL İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ?" bölümünde verilen bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçerek pazarlama ve promosyon iletişimlerimizden istediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Ardından pazarlama listelerinden çıkarılacaksınız. Bununla birlikte, örneğin, hesabınızın yönetimi ve kullanımı için gerekli olan hizmetle ilgili mesajları size göndermek, hizmet taleplerine yanıt vermek veya diğer pazarlama dışı amaçlar için sizinle yine de iletişim kurabiliriz.

Hesap Bilgileri

Herhangi bir zamanda hesabınızdaki bilgileri gözden geçirmek veya değiştirmek ya da hesabınızı sonlandırmak isterseniz, şunları yapabilirsiniz:

 • Hesap ayarlarınızda oturum açın ve kullanıcı hesabınızı güncelleyin.

Hesabınızı feshetme talebiniz üzerine, hesabınızı ve bilgilerinizi aktif veritabanlarımızdan devre dışı bırakacak veya sileceğiz. Ancak dolandırıcılığı önlemek, sorunları gidermek, herhangi bir soruşturmaya yardımcı olmak, yasal şartlarımızı uygulamak ve/veya geçerli yasal gerekliliklere uymak için dosyalarımızda bazı bilgileri tutabiliriz.

Çerezler ve benzeri teknolojiler

Çoğu Web tarayıcısı, varsayılan olarak tanımlama bilgilerini kabul edecek şekilde ayarlanmıştır. Tercih ederseniz, genellikle tarayıcınızı çerezleri kaldıracak ve çerezleri reddedecek şekilde ayarlamayı seçebilirsiniz. Tanımlama bilgilerini kaldırmayı veya tanımlama bilgilerini reddetmeyi seçerseniz, bu, Hizmetlerimizin belirli özelliklerini veya hizmetlerini etkileyebilir. Hizmetlerimizde reklamverenlerin ilgi alanına dayalı reklamcılığını devre dışı bırakmak için http://www.aboutads.info/choices/ adresini ziyaret edin.

Gizlilik haklarınız hakkında sorularınız veya yorumlarınız varsa, bana şu adresten mesaj gönderebilirsiniz:

https://www.instagram.com/gelsonluz.m/

13. BU GİZLİLİK POLİTİKASI İÇİN GÜNCELLEME YAPAR MIYIZ?

Kısacası: Evet, ilgili yasalara uyumlu kalmak için bu gizlilik politikasını gerektiği şekilde güncelleyeceğiz.

Bu gizlilik politikasını zaman zaman güncelleyebiliriz. Bu gizlilik politikasında önemli değişiklikler yaparsak, bu tür değişikliklere ilişkin belirgin bir bildirim yayınlayarak veya doğrudan size bir bildirim göndererek sizi bilgilendirebiliriz. Bilgilerinizi nasıl koruduğumuzdan haberdar olmak için bu gizlilik politikasını sık sık gözden geçirmenizi öneririz.

14. BU GİZLİLİK POLİTİKASI HAKKINDA BİZİMLE NASIL İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ?

Bu gizlilik politikası hakkında sorularınız veya yorumlarınız varsa, bana mesaj gönderebilirsiniz:

https://www.instagram.com/gelsonluz.m/

15. SİZDEN TOPLADIĞIMIZ VERİLERİ NASIL İNCELEYEBİLİR, GÜNCELLENEBİLİR VEYA SİLEBİLİRSİNİZ?

Sizden topladığımız kişisel bilgilere erişim talep etme, bu bilgileri değiştirme veya silme hakkınız olabilir. Kişisel bilgilerinizi gözden geçirme, güncelleme veya silme talebinde bulunmak için lütfen şu adresten bir talep gönderin:

https://www.instagram.com/gelsonluz.m/

Önemli: İlişkimizi bu belgenin Portekizce sürümü yönetecektir - Bu sürüm size kolaylık sağlamak için çevrilmiştir ve Portekizce sürümü değiştirecek şekilde yorumlanmayacaktır.

COMMENTS

Name

ar,1,br,1,cn,1,de,1,dk,1,en,1,es,1,fi,1,fr,1,hi,1,hu,1,id,1,it,1,jp,1,kr,1,nl,1,no,1,pl,1,ro,1,ru,1,se,1,tr,1,vn,1,w1,1,
ltr
static_page
Gelson Luz: Gizlilik Politikası (TR)
Gizlilik Politikası (TR)
Gelson Luz
https://www.gelsonluz.com/p/gizlilik-politikas-tr.html
https://www.gelsonluz.com/
https://www.gelsonluz.com/
https://www.gelsonluz.com/p/gizlilik-politikas-tr.html
true
4069171287594906889
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy Table of Content